ECS VW201B1 Електрокомплект, теглич не е необходимо отключване (регистрация)
ECS номер: VW201B1
обурудване на автомобила: за автомобили с CAN-Bus-система
Доп. артикул / Доп. инфо. 2: не е необходимо отключване (регистрация)
теглич: с автоматично изключване на задната светлина за мъгла, с наблюдение на мигачите (C2-модул), Е-комплект с оригинални конектори, с автоматични вкл. на асистент при паркиране, не е подходящ за ремърке с LED-осветление, за автомобили подготвени за теглич за ремарке (теглич)
време за монтаж до [min]: 30
контактна розетка за теглича (положение на контактните полюс: 7-полюсен
теглич: Инсталацията включва постоянен плюс и заряден кабел, за автомобили подготвени за теглич за ремарке (теглич), куплунг в багажния отсек, инсталацията съдържа постоянен плюс, кабелния сноп съдържа заряден проводник
контакт за теглещото устройство (разположение на щепселите): 13
ECS VW201H1 Електрокомплект, теглич не е необходимо отключване (регистрация)
ECS номер: VW201H1
обурудване на автомобила: за автомобили с CAN-Bus-система
теглич: електрокомплект с предварително монтиран контакт, с автоматично изключване на задната светлина за мъгла, с наблюдение на мигачите (C2-модул), Е-комплект с оригинални конектори, с автоматични вкл. на асистент при паркиране, Инсталацията включва постоянен плюс и заряден кабел, подходящ за ремърке с LED-осветление, за автомобили подготвени за теглич за ремарке (теглич)
Доп. артикул / Доп. инфо. 2: не е необходимо отключване (регистрация)
време за монтаж до [min]: 30
контактна розетка за теглича (положение на контактните полюс: 13-полюсен
ECS VW200D1 Електрокомплект, теглич необходимо е отключване (регистрация)
ECS номер: VW200D1
обурудване на автомобила: за автомобили с CAN-Bus-система
Доп. артикул / Доп. инфо. 2: необходимо е отключване (регистрация)
теглич: с автоматично изключване на задната светлина за мъгла, с наблюдение на мигачите (C2-модул), Е-комплект с оригинални конектори, с автоматични вкл. на асистент при паркиране, Инсталацията включва постоянен плюс и заряден кабел, подходящ за ремърке с LED-осветление, за автомобили без подготовка за теглич за ремарке
време за монтаж до [min]: 60
контактна розетка за теглича (положение на контактните полюс: 13-полюсен